امروز پنجشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱  /  Thu 26 May 2022
نمایندگی شیراز-نمایندگی شیراز
نمایندگی شیراز
نمایندگی گچساران-نمایندگی گچساران
نمایندگی گچساران
نمایندگی بوشهر-نمایندگی بوشهر
نمایندگی بوشهر
نمایندگی یاسوج-نمایندگی یاسوج
نمایندگی یاسوج
نمایندگی مرودشت-نمایندگی مرودشت
نمایندگی مرودشت
بین هزاران دیروز و میلیون ها فردا فقط یک امروز وجود دارد...امروز را از دست نده...
 

پیوندها


ورود به مدیریت


خدمات

اوقات شرعی

آمار سایت

احادیث

فرصتی تازه برای خرید واحدهای مسکونی

فرصتی تازه برای خرید واحدهای مسکونی

صندوق‌های بازنشستگی در اطلاعیه صادره ضمن معرفی شرکت خانه‌گستر یکم به عنوان مجری این پروژه، یادآور شده است که طبق قرارداد منعقده، تعداد یکصد واحد از آپارتمان‌های مذکور برای تحویل به صندوق‌های بازنشستگی در دست طراحی و ساختمان قرار دارد.متقاضیان واجد شرایط (بازنشستگان و همسران بازنشستگان متوفی) می‌توانند با مراجعه به محل پروژه (اتوبان تهران-کرج(انتهای همت)، شهر گرمدره، گرمدره پایین، ضلع جنوبی جاده مخصوص کرج، خیابان امیرکبیر(امیرآباد)، سمت چپ، شهرک آسمان البرز گرمدره) در روزهای بازدید نسبت به ارایه درخواست و ثبت‌نام در این پروژه اقدام کنند. متن کامل اطلاعیه به شرح زیر است: مجتمع مسکونی البرز که در زمینی به وسعت ۳۵ هکتار ساخته می‌شود شامل واحدهای مسکونی، تجاری، خدماتی، پارک و فضای سبز است. واحدهای آپارتمانی به مساحت ۸۰ تا ۱۰۷متر مربع و به صورت دو خوابه و سه خوابه ساخته می‌شود.
شهر گرمدره، حدفاصل اتوبان تهران – کرج، جاده مخصوص و در مجاورت شهرستان‌های کرج و شهریار در استان البرز واقع شده است.
برابر اعلام مسوولان، قیمت پایه یک متر مربع زیر بنای مفید واحد آپارتمانی حدود ۱۸میلیون ریال است که جزییات آن در محل دفتر پروژه ارائه می‌شود.
متقاضیان می‌توانند ضمن مراجعه به محل پروژه در روزهای بازدید برای خرید آپارتمان انتخابی خود درخواست دهند.

نحوه انتخاب افراد
الف- واجدین شرایط استفاده از مزایای مقرر در آیین‌نامه وام مسکن بازنشستگان
ب- متقاضیانی که در گذشته از وام مسکن استفاده کرده‌اند، نیز مجاز به درخواست خرید واحد مسکونی می‌باشند.
ج- متقاضیانی که در گذشته(زمان شاغلیت یا بازنشستگی) اقدام به خرید واحد مسکونی از صندوق‌ها در اقصی نقاط کشور نموده‌اند، مجاز به ارسال مجدد درخواست خرید منازل واگذاری صندوق‌ها نمی‌باشند.
د- در صورت کثرت متقاضیان، اسامی برگزیدگان واحدهای مسکونی بر اساس امتیازبندی که متعاقبا انجام خواهد شد، از طریق دفاتر نمایندگی مربوطه و همچنین سایت www.bazneshaste.com اعلام می‌شود.
شرایط عقد قرارداد و تعهدات خریداران
الف- متراژ واقعی در هر یک از آپارتمان‌های واگذاری پس از اخذ صورت مجلس تفکیکی ثبتی از اداره ثبت تعیین می‌شود که هرگونه تفاوت قیمت ناشی از اضافه یا کسر احتمالی متراژ زیربنا در هنگام صدور و تحویل سند مالکیت قطعی از خریداران اخذ یا مسترد خواهد شد. ملاک عمل صرفا صورت مجلس تفکیکی است.
ب- مالیات فروش توسط فروشنده و هزینه‌های حق‌الثبت و تحریر دفترخانه بالمناصفه بوده و هزینه ارتهان ملک به عهده خریدار می‌باشد.
ج- خریدار متعهد و متکلف است از آپارتمان خود صرفا جهت سکونت استفاده کرده، مجاز به تاسیس دفترکار،کارگاه، مطب و دفتر وکالت و یا هرگونه تغییر کاربری نبوده و به طور کلی مقررات و عرف حاکم بر آپارتمان‌نشینی را رعایت کند. همچنین مسؤولیت هرگونه تغییر کاربری از زمان تحویل تا زمان محضر به عهده خریداران است.
د- تحویل کلید آپارتمان موکول به تسویه حساب کامل، تنظیم و امضای قرارداد خرید است.
ه- خریدار حق انتقال مورد معامله به غیر را قبل از انتقال قطعی و دریافت سند مالکیت نخواهد داشت.
و- قرارداد منعقده قابل واگذاری به غیر نبوده و در صورت انصراف،‌ خریدار ملزم به واگذاری آپارتمان به صندو‌ق‌ها بوده تا برابر دستورالعمل به دیگر متقاضیان واجد شرایط واگذار شود.

شرایط بازدید
متقاضیان می‌توانند روزهای پنج‌شنبه و جمعه مورخ ۲۳ و  ۲۴ مرداد ۱۳۹۳  از ساعت ۸ الی ۱۵ با ارایه کارت شناسایی از محل و موقعیت ملک (اتوبان تهران-کرج(انتهای همت)، شهر گرمدره، گرمدره پایین، ضلع جنوبی جاده مخصوص کرج، خیابان امیرکبیر(امیرآباد)، سمت چپ، شهرک آسمان البرز گرمدره) بازدید کنند. بدیهی است در خارج از زمان فوق با توجه به مسایل ایمنی به هیچ عنوان امکان بازدید نمی‌باشد.
ضمنا درخواست متقاضیان صرفا در محل پروژه طبق فرم‌های مربوط دریافت می‌شود.


شرایط پرداخت و نحوه استفاده از تسهیلات صندوق‌ها و بانک مسکن
بر اساس آیین نامه وام مسکن بازنشستگان، صندوق‌ها نسبت به پرداخت پنجاه درصد وام‌ بعد از امضای قرارداد در وجه شرکت سرمایه‌‌گذاری خانه گستر یکم اقدام می‌کند.
واجدین شرایط وام خرید ، ‌باید با توجه به جدول قیمت آپارتمان‌های مذکور حداقل دویست و پنجاه میلیون ریال تا سیصد و پنجاه میلیون ریال و واجدین شرایط دریافت وام تبدیل به احسن، حداقل سیصد و پنجاه تا چهارصد و پنجاه میلیون ریال شخصا واریز کنند.
کسانی که مشمول استفاده از هیچ یک از وام‌های خرید و تبدیل به احسن نیستند، باید با توجه به جدول قیمت آپارتمان‌ها حداقل پانصد میلیون تا ششصد میلیون ریال شخصا واریز کنند.
به گزارش روابط‌عمومی صندوق‌ها، دریافت وام از بانک مسکن (دویست و پنجاه میلیون ریال) منوط به طی تشریفات اداری است.
نحوه پرداخت بهای آپارتمان‌ها به شرح زیر است:
 ۳۰درصد هنگام قرارداد
۵۰درصد طی دوره پانزده ماهه
۱۵ درصد زمان تحویل
۵ درصد هنگام صدور اسناد مالکیت
مدت اجرای پروژه حداقل ۱۸ماه برآورد شده است.

برای آگاهی از فرم قرارداد و سایر مشخصات روی لينك سمت راست بنام فرم قرارداد پروژه مسكن کلیلک کنید.کد خبر : ۱۴۱          نوشته شده در ۱۳۹۳/۰۵/۲۰ ساعت ۱۲:۲۳:۵۲          چاپ خبر

اخبار نمایندگی شیراز


اخبار نمایندگی گچساران


اخبار نمایندگی بوشهر


اخبار نمایندگی یاسوج


اخبار نمایندگی مرودشت


پیوندها

آخرین اخبار